KONST / Litografier / Färglitografi 14598546
nr 1459 8546
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Signerad, numrerad 217/260. Färglitografi, bildmått: 37x30, yttermått inklusive ram: 58x49 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:42:29
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)